Šilalės rajono gyventojai nuo šiol turės galimybę operatyviai pranešti apie problemas, pastebėtas jau esamoje infrastruktūroje, ir sekti jų sprendimo eigą. Tai bus galima padaryti pasinaudojus nauja paslauga – virtualiu problemų žemėlapiu, įdiegtu Savivaldybės interneto svetainėje.

Šios naujovės tikslas – rajono gyventojams užtikrinti galimybę lengviau ir greičiau pranešti apie rajono teritorijoje (jau esamoje infrastruktūroje) iškilusias problemas ir dalyvauti jų sprendimo procese. Pasitelkę šį naująjį įrankį, gyventojai galės pažymėti problemos vietą, pridėti nuotrauką ir pateikti išsamesnę informaciją. Gavę tokią informaciją, atsakingi specialistai galės greičiau sureaguoti ir išspręsti problemas.

Siekiame užtikrinti, kad Šilalės rajono gyventojai turėtų patogų įrankį pranešti apie problemas, su kuriomis jie susiduria aplinkoje (pvz. duobės kelyje, neveikiantis apšvietimas, sulaužyti suoleliai ir t.t.). Šis interaktyvus žemėlapis yra svarbus žingsnis link efektyvesnės komunikacijos tarp savivaldybės ir jos gyventojų bei operatyvesnio problemų sprendimo proceso.

Šilalės rajono gyventojai naująja paslauga jau gali pasinaudoti apsilankę Šilalės rajono savivaldybės tinklalapyje.

Virtualaus problemų žemėlapio naudojimo tvarka

Virtualaus problemų žemėlapio naudotojo vadovas

Šilalės rajono savivaldybės administracija