+Pranešk!
2024-04-22
Kada bepravažiuosi pro Tenenių parkelį, ar rudenį, ar pavasarį, lapai sugrėbti, bet neišvežti. Tai kam tada grėbti, jei jie nenuvežami. Tada geriau negrėbkit ir nepalikit krūvų. (P.S. nuotrauka tik pavyzdinė).
Problema gauta
2024-04-16
Sveiki, miesto pušyne paklotas naujas asfaltas krepšinio aikštelėje, džiaugiasi jauni ir seni...bus vieta sportui ir poilsiui. Tačiau nepraėjo nei pusmetis, o darbų brokas akivaizdus...Aikštelėje telkšo balos, renkasi purvas nes kažkas aplaidžiai atliko darbus... Žmonės prieš 50 m. į mėnulį nuskrido, o čia kažkas nuolydžio elementaraus nemoka suniveliuoti, o pinigus biudžetui tai kainavo... Reikėtų atsakomybės.
Problema išspręsta
Pastaba. Aikštelėje dar nėra baigti visi planuojami darbai, pilnai įrengus aikštelę šios problemos neliks. Kol bus sekantis darbų etapas gyventojai gali naudotis aikštele.
2024-04-10
Kelias Treigiai - Laukuva nugreideriuotas tragiškai. Neįmanoma važiuoti, nes dugnas velkasi vidurio keliu paliktais akmenimis, molio gabalais ir viskuo ką rado kelio pašonėse. Greideris svarbu pravažiuoja, to seniūnui ir užtenka, o kaimo gyventojai iš servizų neišvažiuoja 🙄
Problema išspręsta
2024-04-08
Sulūžęs suoliukas prie šaligatvio, nuo progimnazijos pusės.
Problema išspręsta
2024-04-08
K. Jauniaus g. 5A (Kvėdarna) namo kieme auga 5 klevai, kuriuos reikėtų apgenėti. Medžių šakos stipriai išsikišusios į kiemo aikštelę, kurioje statomos mašinos, esant stipresniam vėjui, nulūžusios šakos krenta ant mašinų ir pan.

Pastaba. Medžius draudžiama genėti ar pjauti nuo kovo 15 – iki rugpjūčio 1 dienos.
2024-04-08
Duobė K. Jauniaus g. 5A (Kvėdarna) namo kieme-mašinų stovėjimo aikštelėje. Laikinai įdėta plyta, kad mašinos lengviau pravažiuotų, mažiau taškytųsi palijus.

Pastaba. Asfalto duobės, ištisinės asfalto dangos remonto darbai yra planuojami atlikti su rangovu suderintu laiku.
2024-04-05
Nevočių krepšinio aikštelėje jau trejetą metų nėra krepšinio lentos, kuri yra nulūžusi beveik visa, krepšinio lankai taip pat probleminės pusės - prašosi remonto, vietoj amortizuojančių spyruoklių sudėti paprasti varžtai.
Problema išspręsta
2024-04-04
Vaikų aikštelės supynės nutrūkusios, kažkam reiktų tai sutvarkyti :)
Problema išspręsta
2024-04-04
Sveiki, jau keli mėnesiai nėra atitvaro. Nesaugu. Reikia sutvarkyti.
Problema sprendžiama