Liepos 30 – rugpjūčio 3 dienomis Šilalė kviečia visus į išskirtinę miesto gimtadienio šventę! Tai daugiau nei tris dienas truksiantis renginių ciklas, kviečiantis susiburti, švęsti ir dar labiau suartėti.

Programa kupina įspūdingų renginių – nuo meninių instaliacijų, koncertų, ekskursijų, parodų iki edukacijų ir krepšinio varžybų. Laukia nakties muzikos vakaras žvakių šviesoje, instaliacija senoviniame autobuse, Baltoji vakarienė, apdovanojimų ceremonijos, šokio spektaklis, linijinių šokių festivalis, „Rally Šilalė 2025“, spalvotas gimtadienio bėgimas, orkestrų festivalis, jaunimo kiemelio veiklos, prekybininkų ir organizacijų mugė, bei įspūdingi Sandros Lebrikaitės, Dainoto Varno ir Kauno bigbendo, „Grupės 2“ ir Roko YAN su gyvo garso grupėmis koncertai bei diskoteka su DJ Jovani.

Nepamiršti ir mažieji – sekmadienį jų laukia vaikų diena su žaidimais, gimtadienio tortu, pramogomis bei koncertine Lauros Remeikienės programa.

„Šilalės gimtadienis suartina“ – tai proga švęsti, dalintis šypsenomis ir būti kartu. Nepraleiskite progos užsukti į Šilalę!

Daugiau informacijos – Šilalės rajono savivaldybės ir kultūros centro feisbuko puslapiuose.