Informuojame, kad VšĮ Šilalės rajono savivaldybės sveikatos centro Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje šios savaitės duomenimis laisvos 8 vietos.

Viešojoje įstaigoje Kaltinėnų pirminiame sveikatos priežiūros centre šios savaitės duomenimis laisvos 6 vietos.

Palaikomojo gydymo paslaugas palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka ir terminais, bet ne ilgiau kaip 120 dienų per kalendorinius metus pacientai gauna – nemokamai.

Pasibaigus 120 dienų nemokamų paslaugų teikimo laikotarpiui, esant laisvų lovų, teikiama mokama palaikomojo gydymo ir slaugos paslauga už kurią asmens sveikatos priežiūros įstaigai moka: pacientas savo lėšomis ir Šilalės savivaldybė iš savivaldybės biudžeto lėšų, pagal Šilalės savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą tvarką.

Į skyrių hospitalizuojami asmenys, turintys siuntimą dėl stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.

Dėl siuntimo pacientas (jo atstovas), norintis gauti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas, privalo kreiptis į savo šeimos gydytoją arba gydantį gydytoją, jeigu jis yra gydomas specializuotoje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje ir jam baigus aktyvų gydymą rekomenduojamos stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.

Dėl patekimo į Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių prašome kreiptis  telefonu:

  • Kaltinėnų pirminės sveikatos priežiūros centrą +370 686 31 546;
  • Šilalės rajono ligoninę (0 449) 74 344.

Informacija bus atnaujinama kas savaitę.

Šilalės savivaldybės administracijos

Sveikatos reikalų koordinatorė (vyriausioji specialistė) Ineta Butvidienė