Įgyvendinant projektą „Tūkstantmečio mokyklos II“, buvo paskelbtas Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos paprastojo remonto darbų pirkimas. Paskelbtą konkursą laimėjo UAB „Kvėdarsta“. Sutarties vertė – 440 440 Eur. Ši suma yra apie 10 proc. mažesnė nei pirkime numatyta projekto vertė. Numatoma sutarties (darbų atlikimo) trukmė – 12 mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo datos.

Darbai bus vykdomi Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pradinių klasių pastato antrajame korpuse. Rangovas atliks griovimo ir ardymo darbus, grindų dangos ir lubų remonto bei įrengimo darbus, bus keičiamos vidaus ir lauko durys ir langai, atliekama vidaus sienų apdaila, laiptų remontas, taip pat bus atliekami santechnikos, vėdinimo sistemos įrengimo darbai, elektrotechnikos darbai, įskaitant išmaniosios šviestuvų valdymo sistemos įrengimo darbus, apsauginės bei gaisrinės sistemos įrengimo darbai bei kompiuterinių-telefono tinklų, žmonių su negalia pagalbos iškvietimo sistemos montavimo darbai.

Svarbu paminėti, kad vykdant statybos rangos darbus bus dedamos visos pastangos, siekiant užtikrinti mokinių ugdymo(si) kokybę ir pasirūpinti, kad ugdymo(si) procesas nebūtų sutrikdytas.

Šilalės rajono savivaldybės administracija