Informuojame, kad šiuo metu VšĮ Šilalės rajono ligoninėje ir VšĮ Kaltinėnų pirminiame sveikatos priežiūros centre Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuose visos vietos užimtos.

Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse, sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka ir terminais, bet ne ilgiau kaip 120 dienų per kalendorinius metus, palaikomojo gydymo paslaugas pacientai gauna  nemokamai.

Pasibaigus 120 dienų nemokamų paslaugų teikimo laikotarpiui, esant laisvų vietų, teikiama mokama palaikomojo gydymo ir slaugos paslauga už kurią asmens sveikatos priežiūros įstaigai moka: pacientas savo lėšomis ir Šilalės rajono savivaldybė iš savivaldybės biudžeto lėšų, pagal Šilalės rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą tvarką.

Į skyrių hospitalizuojami asmenys, turintys siuntimą dėl stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.

Dėl siuntimo pacientas (jo atstovas), norintis gauti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas, privalo kreiptis į savo šeimos gydytoją arba gydantį gydytoją, jeigu jis yra gydomas specializuotoje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje ir jam baigus aktyvų gydymą rekomenduojamos stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.

Dėl patekimo į Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių prašome kreiptis telefonu:

  • į Kaltinėnų pirminės sveikatos priežiūros centrą  +370 686 31 546;
  • į Šilalės rajono ligoninę (0 449) 743 44.

 

Informacija bus atnaujinama kas savaitę.

Šilalės rajono savivaldybės administracijos savivaldybės gydytoja Ineta Butvidienė