Gyventojai į civilinės metrikacijos specialistus kreipiasi ne tik prašydami išduoti tam tikrus dokumentus, bet ir dėl ypač svarbaus klausimo – santuokos sudarymo. Iki šiol Šilalės rajono savivaldybėje esančios civilinės metrikacijos patalpos buvo išties prastos būklės: gyventojai turėjo laukti ant senų, nepatogių ir kietų medinių suolų, grindys buvo išvaikščiotos, kiti ten esantys baldai taip pat „nepuošė“ patalpų.

Siekiant, kad gyventojų laukimas, kol bus tvarkomi dokumentai, būtų kuo patogesnis, o šventiškai nusiteikusius jaunuosius ir jų svečius lydėtų geros emocijos nuo pirmo įžengimo į civilinės metrikacijos patalpas, nuspręsta šias patalpas suremontuoti.

Darbų metu numatyta suremontuoti du koridorius, laukiamojo prie ceremonijų salės patalpas, kabinetą ir archyvui skirtas patalpas. Planuojama iš pagrindų pakeisti grindis, užpildant tuščias ertmes betonu ir išklojant jas viniline danga, iš naujo sutvarkyti elektros instaliaciją, pakeisti visų patalpų duris, sutvarkyti lubas bei atlikti kitus darbus. Numatyta darbų suma – 31 tūkst. Eur.

Kol vykdomi remonto darbai, gyventojams paslaugos suteikiamos 118 kabinete, įėjimas pro pagrindines Šilalės rajono savivaldybės administracijos pastato duris.

Šilalės rajono savivaldybės administracija