Žemės ūkio rūmai organizuoja pasitarimą dėl paviršinių vandens telkinių apsaugos zonų ir paviršinių vandens telkinių pakrantės apsaugos juostų, pelkių ir šaltinynų, natūralių pievų ir ganyklų, melioruotos žemės ir melioracijos statinių apsaugos zonų planų, žemėlapių ir (ar) schemų rengimo.

Nuotolinis pasitarimas vyks š. m. vasario mėn. 5 d. (pirmadienį), nuo 13 val. (planuojama renginio trukmė – apie 2 val.), prisijungiant per Microsoft Teams programą, paspaudus ant žemiau esančių žodžių – „Click here to join the meeting“.

________________________________________________________________________________

Prisijungimo nuorodą rasite paspaudę čia.

Click here to join the meeting

Meeting ID: 349 510 692 921

Download Teams | Join on the web

Learn More | Meeting options

________________________________________________________________________________

Šiuo metu visas minėtų žemėlapių ir (ar) schemų rengimo ir tvirtinimo procesas yra sutelktas vienos institucijos – Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos, žinioje. Toks reguliavimas yra ydingas ir galimai pažeidžiantis privačių žemės sklypų savininkų teises ir ūkinės veiklos principus. Procedūros yra vykdomos vienašališkai, formaliai informuojant apie pritaikytus ribojimus ir užkertant kelią žemės ūkio subjektams dalyvauti žemėlapio ribų braižymo, keitimo procesuose bei nesutikti su žemėlapių ribų nustatymu jų valdomuose žemės sklypuose.

Pasitarime taip pat kviečiami dalyvauti Aplinkos ministerijos, savivaldybių atstovai, žemės ūkio subjektai ir žemių savininkai.

 

ŽŪM informacija