Informuojame, kad viešosios įstaigos Šilalės rajono ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laisvų vietų šiuo metu nėra.

Viešojoje įstaigoje Kaltinėnų pirminiame sveikatos priežiūros centre šiuo metu laisvos 5 lovos.

Palaikomojo gydymo paslaugas palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka ir terminais, bet ne ilgiau kaip 120 dienų per kalendorinius metus pacientai gauna – nemokamai.

Pasibaigus 120 dienų nemokamų paslaugų teikimo laikotarpiui, esant laisvų lovų, teikiama mokama palaikomojo gydymo ir slaugos paslauga už kurią asmens sveikatos priežiūros įstaigai moka: pacientas savo lėšomis ir Šilalės rajono savivaldybė iš savivaldybės biudžeto lėšų, pagal Šilalės savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą tvarką.

Į skyrių hospitalizuojami asmenys, turintys siuntimą dėl stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.

Dėl siuntimo pacientas (jo atstovas), norintis gauti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas, privalo kreiptis į savo šeimos gydytoją arba gydantį gydytoją, jeigu jis yra gydomas specializuotoje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje ir jam baigus aktyvų gydymą rekomenduojamos stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.

Dėl patekimo į Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių prašome kreiptis  telefonu:

  • Kaltinėnų pirminės sveikatos priežiūros centrą 8 68631546;
  • Šilalės rajono ligoninę (8 449) 74344.

 

Informacija bus atnaujinama kas savaitę.

Šilalės rajono savivaldybės administracijos savivaldybės gydytoja Ineta Butvidienė