Metai ir vėl apsuko ratą, o kalendorius praneša, kad artėja viena didžiausia metų šventė – Kalėdos! Kalėdos ne šventė, jei jų nepuošia šurmulys, žybsinčios margaspalvės eglučių girliandos ir žmonės gatvėse, besidžiaugiantys kalėdine atmosfera.

Trečius metus organizuojama kalėdinė akcija ,,Papuošk savo miestą“ vėl kviečia dalyvauti

Šilalės įmones, įstaigas, bendruomenes, mokyklas, bei gyventojus prisijungti prie gražios idėjos ir įžiebti Kalėdų dvasią miesto širdyje – J. Basanavičiaus gatvėje.

Nuo lapkričio 27 d. Jums skirsime maždaug 1,75–2  metrų aukščio eglutę. Šių metų eglučių puošimo tema – PASAKŲ MOTYVAI. Jums reikia išsirinkti pasaką ir dekoruoti eglutę savo gamintais originaliais papuošimais, kurie simbolizuoja pasakų personažus ar detales (natūraliais, savo kūrybos, pirktais, žaisliukais ir pan.). Jei ši užduotis sudėtinga, kviečiame puošti eglę, kaip Jums patinka. Prašymas akcijos dalyviams pasirūpinti šviečiančiomis girliandomis (įkraunamomis ar su baterijomis) ir užtikrinti informaciją, kas papuošė eglutę, pažymėti išskirtiniu ženklu – kortele su tos įmonės, įstaigos ar organizacijos pavadinimu ar kt.

Kalėdinę eglučių alėją puoškime iki lapkričio 29 dienos, kad lapkričio 30-ąją jas galėtume įžiebti kartu su pagrindine miesto egle.

Dvi gražiausios, originaliausios eglutės bus apdovanotos akcijos rengėjų įsteigtomis dovanomis.

Nugalėtojai skelbiami sausio 6 d. Eglučių nuotraukos bus įkeltos į Šilalės rajono savivaldybės paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ ir www.silale.lt  už jas galės balsuoti visi norintys. Kitą eglutę išrinks akcijos organizatorių sudaryta komisija.

Apie Jūsų norą dalyvauti kuriant Kalėdų eglučių alėją iki lapkričio 23 d. prašome pranešti Šilalės miesto seniūnei, mob. 8 673 64415 arba  el. p. egle.straukiene@silale.lt.

Bendromis jėgomis sukurkime šventinę aplinką, kuri papuoštų Kalėdų laukimą!

Organizatoriai:

Šilalės miesto seniūnija

Šilalės rajono savivaldybė