Vasara persirito jau į antrą pusę, o ir Bijotų dvaro festivalis baigia savo renginių ciklą ir kviečia į paskutinį koncertą. Nors akimirkai stabtelėti, atsikvėpti bei pasimėgauti užburiančiu muzikos kūrinių skambesiu

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje, po Sumos Šv. Mišių, vyks festivalio išvažiuojamasis koncertas į kurį kviečia ryškūs šalies atlikėjai – Kristina Zmailaitė (sopranas), Edmundas Seilius (tenoras) ir Aušrinė Garsonaitė (fortepijonas).

„Jau tapo gražia tradicija, kad festivalį užbaigiame šioje jaukioje ir garsioje bažnytėlėje. Tuo pačiu laiku vykstantys garsieji Snieginės atlaidai dvasiškai visus pakylėja, o šis koncertas festivalio visumai suteikia sakralumo ir akademiškumo. Kruopščiai šiam koncertui Edmundo ir Kristinos paruošta krikščioniškos,  populiariosios klasikos programa suteiks galimybę pasimėgauti ypatingu koncertu“,- sako festivalio organizatorius Valdas Latoža.

Edmundas
Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto teatro solistas. Baigė Lietuvos Teatro ir Muzikos Akademiją, dainavimą, magistro laipsnį. TV projektų “Chorų karai, „Auksinis balsas“, Nacionalinio Eurovizijos konkurso komisijos narys. Po dviejų metu studijų JAV, dainininkas 2007-2008 sezoną dirbo Reino nacionalinėje Operoje (Strasbūre). Koncertai ir spektakliai Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Japonijoje, Prancūzijoje, Austrijoje ir JAV.

Kristina
Operos solistė, auksinio balso savininkė, TV3 projekto „Chorų karai“ komisijos narė ir vertintoja. 1999 m. baigė Lietuvos teatro ir muzikos akademiją, dainavimo specialybę, magistro laipsnį. Tais pačiais metais debiutavo Adinos vaidmeniu G. Donizetti operoje “Meilės eliksyras” Kauno Muzikiniame Teatre ir Misis Ford vaidmeniu O. von Nicolai operoje “Vindzoro šmaikštuolės” Klaipėdos Muzikiniame Teatre. Kristina daug metų tobulinosi užsienyje pas garsiausius pasaulio vokalo korepetitorius, todėl gali tvirtai sakyti, kad beatodairiškas atsidavimas darbui – karjeros sėkmės garantas.

Rugpjūčio 6 d., 13 val., sekmadienį,

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje

Po Sumos Šv. Mišių

Kristina Zmailaitė (sopranas), Edmundas Seilius (tenoras) ir Aušrinė Garsonaitė (fortepijonas)

Įėjimas laisvas

Renginys Facebook: https://fb.me/e/183t2JZyu

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI:
* Lietuvos kultūros taryba
* Šilalės rajono savivaldybė

RĖMĖJAI:
* BERTAŠIŲ šeimos ūkis
* Šilalės rajono tarybos narys Viktoras STANCELIS
* UAB „ARVAGA“
* Pramogų parkas visai šeimai „IŠSITAŠKOM“

INFORMACINIAI RĖMĖJAI:
* Šilalės artojas
* Tauragės žinios
* Kelmės Bičiulis
* Tauragės radijas 98,2 FM
* Regioninių radijo stočių asociacija

PARTNERIAI:
* Bijotų seniūnija
* Bijotų bendruomenė
* Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus
* Šilalės gidų asociacija
* Všį Žaliasis regionas

* Baublių muziejus

Daugiau informacijos