„Pokalbiai su (ne)jaunimu“ pagrindinis tikslas – informuoti Šilalės ir visos Lietuvos jaunuolius apie jaunimo galimybes, jaunimo užimtumą ir diskutuoti visais aktualiais klausimais, neatsiejamais nuo jaunuolių gyvenimo. Vienas iš jų – jaunimo politika ir jos įgyvendinimas visame Šilalės rajone.

Trečiuosiuose pokalbiuose, vykusiuose liepos 1 d., šeštadienį, svečiavosi Šilalės rajono savivaldybės meras Tadas Bartkus. Projekto „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ iniciatorė Gabija Jakaitė kalbino merą įvairiomis temomis, palietė nacionalinį savivaldybių tarybų skandalą bei „Laisvės TV“ projektą „Skaidrinam“, teiravosi apie jaunimo veiklų plėtrą Šilalės rajone ir kokia jo nuomonė apie Šilalės jaunimo laisvalaikio leidimo poreikius. Ne visi klausimai buvo patogūs. Tadas Bartkus taip pat turėjo atsakyti į klausimą „Kodėl Šilalės rajone jaunimo politikai skirtas vienas iš mažiausių finansavimų?“. Pokalbių vedėja Gabija teiravosi pokalbio svečio, ar šis yra susipažinęs su Šilalės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudėtimi bei jaunimo politikos ambasadorėmis. Meras pasidalijo savo idėjomis, kaip paversti Šilalę patrauklia jaunimui, ir netgi pasvajojo, kaip prisidėtų prie jaunimo idėjų įgyvendinimo ir bendros Šilalės miesto ir rajono vizijos laimėjęs aukso puodą. Pokalbis buvo įdomus ir dalyvaujantiems laikas tikrai neprailgo. Per trumpą pertraukėlę visus maloniai nuteikė šilališkio Tautvydo Jonaičio muzikinis pasirodymas. Tautvydas atliko keletą savo kūrybos dainų, todėl be galo džiugu, jog „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ gali prisidėti prie jaunųjų talentų skatinimo ir populiarinimo.

Dėkojame visiems projekto savanoriams ir linkime merui Tadui Bartkui sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus.

Negalėjusius dalyvauti pokalbyje realiu metu informuojame, jog tinklalaidę jau netrukus galėsite rasti: ,,Spotify“, ,,Podbean“, ,,Youtube“ kanaluose.

Projektas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą ,,Europos solidarumo korpusas“.

Informaciją pateikė savanorė Viltė Kybartaitė.

Nuotraukos – projekto ,,Pokalbiai su (ne)jaunimu“ savanorio Domanto Balčiūno.

Informacinis rėmėjas – UAB ,,Šilalės artojas”.