Gamintojai, parduodantys tiesiogiai vartoti pieną ir (arba) pieno produktus, iki 2023 m. liepos 31 d. turi teikti TP (tiesioginių pieno ir/ar pieno produktų) deklaraciją už praėjusį apskaitos laikotarpį.

Gamintojas, turintis galimybę naudotis elektronine bankininkyste, gali jungtis prie Pieno apskaitos informacinės sistemos (PAIS) interneto svetainėje www.vic.lt / Registruotiems naudotojams / Pieno gamybos ir realizavimo metinė deklaracija ir pats užpildyti TP deklaracijos elektroninę formą už praėjusį apskaitos laikotarpį. Gamintojai, neturintys galimybės ar nenorintys naudotis elektronine bankininkyste, iki 2023 m. liepos 31 d. gali kreiptis į Šilalės rajono savivaldybės administracijos Kaimo reikalų ir aplinkosaugos skyrių,   mob. tel. 868528837 ar elektroniniu paštu virginija.bukauskiene@silale.lt, paštu arba kurjerio pagalba  pateikti pasirašytą deklaraciją ar duomenis, reikalingus deklaracijai užpildyti. Nesant galimybės deklaracijos ar duomenų pateikti kitais būdais, gamintojai iki 2023 m. liepos 31 d. gali atvykti į  Šilalės rajono savivaldybės administracijos Kaimo reikalų ir aplinkosaugos skyrių adresu: 225 kab., J. Basanavičiaus g. 2-1, Šilalė, ir pateikti duomenis, reikalingus deklaracijai užpildyti.

Pieno gamintojo mirties atveju, vienas iš įpėdinių gali pateikti TP deklaraciją už praėjusį apskaitos laikotarpį mirusiojo vardu, apie tai pažymėdamas TP deklaracijoje.

Svarbu: pieno gamintojai, kurie į savivaldybę kreipsis telefonu, paštu, el. paštu, kurjerio pagalba savivaldybėje turės pasirašyti TP deklaraciją ne vėliau kaip iki 2023 m. rugpjūčio 11 d.

Su Pieno pardavimo tiesiogiai vartoti taisyklėmis galite susipažinti čia.

pieno pardavimo tiesiogiai vartoti taisyklės (1)

 

Šilalės rajono savivaldybės administracijos
Kaimo reikalų ir aplinkosaugos skyriaus vedėja Virginija Bukauskienė