„Pokalbiai su (ne)jaunimu“ po ilgos pertraukos sugrįžta į Šilalę. Projekto įgyvendinimui finansavimą (4 388 Eur) skyrė Jaunimo reikalų agentūra. „Pokalbiai su (ne)jaunimu“ pagal programą „Europos solidarumo korpusas“ Šilalėje bus vykdomi jau antrą kartą, tačiau šįkart projektą įgyvendina nauja iniciatyvinė jaunuolių grupė ir jos lyderė – 2022 metų jaunimo apdovanojimų „Auksinis jaunimas’22“ nominantė Gabija Jakaitė. Projektą kuruoja ir prie jo
įgyvendinimo prisideda Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras.
Šio projekto metu bus kalbama apie tai, kas yra jaunimo nevyriausybinės organizacijos, kokias veiklas jos siūlo ir kaip į jas yra galima įsitraukti, kokios yra jaunimo mobilumo galimybės ir kokią patirtį jos suteikia, kodėl svarbu dalyvauti visuomeninėje veikloje, kokias jauno žmogaus kompetencijas ji padeda ugdyti. Šilalės rajone trūksta informacijos apie jaunimo mobilumo galimybes, jų pasiekiamumą, jaunuoliai mažai diskutuoja jiems svarbiomis ir aktualiomis temomis,
o po pandemijos dauguma jaunuolių nežino, kur gali socializuotis bei tinkamai praleisti laisvalaikį.
Šio projekto metu bus stengiamasi atsakyti į jaunuoliams rūpimus klausimus. Su jaunimui įdomiais pašnekovais bus diskutuojama apie šiuo metu visoje šalyje ir pasaulyje sutinkamas problemas, tokias kaip: aukštojo mokslo pasiekiamumas, skaitmeninimas, įdarbinimas, ekologija, lygiavertiškumas, savanorystė, jaunimo politika, santykiai su tėvais, draugais ir artimaisiais bei daug kitų temų, kurios daro įtaką jauno žmogaus pasaulėžiūrai.
Į pirmąjį susitikimą Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos aktų salėje kviečiame 2023 m. balandžio 28 d. 12.00 val. Susitikimo metu kalbinsime Solveigą Skaisgirytę – Jaunimo reikalų bendradarbiavimo partnerysčių projektų koordinatorę, „Erasmus+“ projektų vykdytoją, Solidarumo korpuso savanorių koordinatorę.
Jei negali dalyvauti pokalbyje realiu metu, suteiksime galimybę jį išklausyti „Youtube“, „ Spotify“, „Podbean“ platformose. Pokalbius galite rasti paieškos langelyje suvedę ,,Pokalbiai su (ne)jaunimu“.

Informacija projekto įgyvendintojos Gabijos Jakaitės.
Projektas finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą ,,Europos solidarumo korpusas.