Lietuvoje yra begalė nuostabių verslų, šeimos ūkių, krautuvėlių, įvairių veiklų, edukacijų bei prekinių ženklų, apie kuriuos daug kas nežino arba išgirsta tik iš draugų ar pažįstamų rekomendacijų.

We love Lithuania startuoja su nauju projektu „PASAKYK LABAS“ ir kviečia visus Lietuvos verslus pristatyti save, savo vykdomą veiklą, gaminamą produkciją ar teikiamas paslaugas. Visiškai nesvarbu, kokią veiklą vykdote, esate maži ar dideli – Jūs įdomūs ne tik mums, bet ir didžiulei, pozityviai We love Lithuania auditorijai!

Vienas gamina ledus, lenkiančius itališkus gelato, kepa pačius gardžiausius šakočius, kitas – augina svirplius, sraiges, kanapes ar salotas šiltnamiuose, pristato daržovių “krepšelius” tiesiai į namus.

Dar kažkas gamina išskirtinius rankų darbo kūrinius savo jaukiose dirbtuvėlėse, stato pačias geriausias pirtis, organizuoja ekskursijas, edukacijas, naktinius žygius, miško maudynes girios vidury ar turi augintinių viešbutį… Netgi atvyksta į namus su nuosavu teleskopu, atskleisti Jums dangaus paslaptis, tačiau apie tai žino tik vietiniai to krašto gyventojai –  nedidelė dalis žmonių…

Jūsų verslas vertas būti pamatytas, o mes esame tam, kad Jūs taptumėte labiau matomi ir apie Jus išgirstų bei Jus atrastų kuo daugiau žmonių.

Galbūt Jūs ir esate tas Lietuvos verslas ar žinote puikius gamintojus, edukacijų rengėjus, šalia gyvenančius verslius kaimynus, kurie norėtų pasakyti LABAS visai Lietuvai?
Kviečiame Jus bendradarbiauti – išpublikuosime Jus pristatantį straipsnį We love Lithuania portale, Facebook ir Intagram papasakodami apie Jūsų vykdomą veiklą visai Lietuvai. Net neabejojame, kad mūsų auditorija Jus mielai aplankys, keliaujant po Lietuvą.

Jums tik tereikia pasakyti LABAS!

Dėl verslo ar produkcijos pristatymo(reklamos) susisiekite: Lina 8 684 06001 arba el. p. lina@welovelithuania.com

Daugiau informacijos: https://welovelithuania.com/naujas-we-love-lithuania-projektas-pristatyk-savo-versla-visai-lietuvai-ir-tapk-matomu/