Vos tik pasirodžius pirmosioms metų snaigėms visi imame kalbėti apie artėjančias metų šventes. Aplink tik ir girdime  šventės, šventės, šventės. Visi lyg susitarę pradeda ruoštis šventimui.  Šį pasiruošimą randame visame kame – prekybininkai vilioja kalėdinių dovanų ir aksesuarų pasiūlymais, ore skamba kalėdinės melodijos, pasipila bendradarbių ir artimųjų planai kur ir kaip švęsti, ką dovanoti. Nori ar nenori, bet kalėdinis sūkurys visus mus daugiau ar mažiau įtraukia, tik vieniems šis periodas – gražus laukimo metas, kitiems – tiesiog švenčių maratonas, tretiems – artėjanti katastrofa.
Būtent švenčių laukimo periodu ir per pačias Kalėdas bei Naujųjų metų sutiktuves daugelį žmonių prislegia liūdesys. Klysta manantys, jog šį metų periodą sunku ištverti tik vienišiems vyresnio amžiaus žmonėms, kai nebelanko vaikai, arba žmonėms, niekada nesukūrusiems šeimos, todėl neturintiems artimųjų. Per šventes sunku ne tik jiems. Šventinį periodą sunkiai išgyvena tiek paaugliai, tiek bet kurio amžiaus žmonės. Liūdesiui gilėjant, asmuo dar labiau užsidaro savyje, o šventinis šurmulys dar labiau pablogina situaciją. Jeigu jaučiate stresą, nerimą ir panašius simptomus, būtina susirūpinti blogėjančia psichine savo sveikata ir čia pirmasis pagalbininkas sau, turėtumėme būti patys. Gerovės konsultantų teikiamos paslaugos gali padėti išvengti tokių rimtų susirgimų kaip depresija, pagalba.

Dėl gerovės konsultantų paslaugų kreipkitės telefonais  8 616 37815; 8 649 67445.

Šilalėje gerovės konsultantus galite rasti adresu Vytauto Didžiojo g. 17-117, Šilalė.

Projektas Nr. LT03-1-SAM-K03-004 „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Šilalės rajone“, finansuojamas iš 2014-2021 metų Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Sveikata“ periodo finansavimo lėšų.

 

Vita Monkevičienė
Investicijų ir statybos skyriaus vyr.  specialistė