Gruodžio 2-ąją  skvero medžių apsuptyje Šilalėje sužibo aukso spalvomis tviskanti Kalėdų eglė. Greta jos – Kalėdų senelio elnias su magiškomis skambančiomis rogėmis, viliojančiomis įsėsti, įjungti šventinę muziką bei elnio lempučių mirgėjimą.

Ne paslaptis, jog 2023-ieji – Juodojo triušio metai, todėl scenoje mažuosius šventės dalyvius džiugino būtent jis – juodasis triušis. Kartu su šventės dalyviais jis pasitiko tikrą Kalėdų senelį ir džiaugėsi puikiais šokių studijos „Salto“ kolektyvo ir  „Angelų“,  šokių kolektyvo „Lokysta“ pasirodymais, nuostabiais Orintos Merkelienės ir Laimos Petkuvienės Dariaus ir Girėno progimnazijos auklėtinių muzikiniais kūriniais.

Tviskančiu autobusėliu kartu su Kalėdų seneliu atvykę Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis ir miesto seniūnė Eglė Straukienė linkėjo šilališkiams ir miesto svečiams jaukaus bei gražaus šventinio laikotarpio ir įžiebė Šilalės miesto Kalėdų eglę.

Šventės metu vyko labdaros akcija „Maltiečių sriuba“, kurioje šventės dalyviai galėjo pasivaišinti dubenėliu karštos sriubos ir paaukoti Šilalės maltos Ordino pagalbos tarnybai, padedančiai vienišiems seneliams.

Po įžiebimo mažieji miesto gyventojai buvo kviečiami į Kalėdų edukacinį turą „Tvarios Kalėdos“, o jų tėveliai galėjo pasigrožėti jau antrus metus iš eilės pagrindinėje miesto gatvėje išrikiuota eglučių alėja, kurią tradiciškai puošė Šilalės miesto ir rajono įmonės, įstaigos, bendruomenės, organizacijos ir kolektyvai.

Daugiau šventės akimirkų:

Ievos Tvaronavičiūtės (7kadras) nuotraukos

Šilalės rajono savivaldybės nuotraukos

 

 

Šilalės rajono savivaldybės administracija