Nuo 2023 m. sausio 1 d. Vaikų priėmimo į darželius sistema automatiškai sugeneruos vaikų eiles 2023 metams. 2023 metų vaikų eilė bus sudaroma vadovaujantis principu, trys vaikai iš Bendrojo sąrašo, vienas iš Pirmumo sąrašo.  Į 2023 metų vaikų eilę automatiškai bus perkelti vaikai, kurie 2022 m. negavo vietos ikimokyklinio ugdymo įstaigoje, ir vaikai, kurių tėvai prašyme nurodė pageidavimą, kad jie pradėtų lankyti ikimokyklinio ugdymo įstaigą 2023 metais.

Vaikų priėmimo į darželius sistema susieta su Gyventojų registru, vaikų duomenys bus atnaujinti iki sausio 15 d., ir bus peržiūrimos pirmumo teisę suteikiančios priežastys ir su tuo susiję dokumentai.

Primename, kad sudarant vaikų eilę labai svarbu, kad vaiko ir vieno iš jo tėvų deklaruota gyvenamoji vieta būtų Šilalės rajone.

2023 m. vaikų eilė bus skelbiama Šilalės rajono savivaldybės interneto svetainėje, vaiko vietą eilėje tėvai gali sužinoti prisijungę prie interneto svetainės www.registruok.lt.

Pasiteirauti galite Šilalės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje, tel. 868745040 ir elektroniniu paštu rasa.kuzminskaite@silale.lt

Atsiprašome dėl galimų Vaikų priėmimo į darželius sistemos trikdžių.

 

Rasa Kuzminskaitė
Šilalės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja