Lapkričio 16-18 d. Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ,,Erasmus+“ programos projekto ,,Connected by Knowledge“ komanda dalyvavo Pasirengimo skaitmeniniam švietimui strateginių partnerysčių (KA226) partnerių susitikime, kuris vyko San Vito dei Normanni mokykloje, Italijoje. Į šį susitikimą taip pat atvyko mokytojų komandos iš Graikijos ir Ispanijos mokyklų. Pagrindinis projekto tikslas yra suteikti galimybių mokytojams ir mokiniams plėtoti skaitmeninio raštingumo įgūdžius, įtraukiant į skaitmeninio turinio kūrimą ir gimnazijos bendruomenės narius.

Mobilumo metu su mokytojais aptarėme vykusių projekto veiklų rezultatus, būsimus mokymosi veiklų mobilumus, projekto sklaidos klausimus bei numatėme tolimesnius darbus kiekvienam iš projekto partnerių. Taip pat pasidalijome gerąja patirtimi taikant skaitmenines priemones ir metodus, kitas interaktyvias technologijų veiklas bei stebėjome kolegų pamokas.

Vizito metu taip pat vykome į pažintines ekskursijas, susipažinome su pietų Italijos Apulijos regiono kultūriniu paveldu. Aplankėme barokišku senamiesčiu garsėjantį Lėčės miestą, ant Jonijos kranto įsikūrusį ir meno šedevrų kupiną Galipolio uostamiestį bei nuostabaus grožio Otranto miestą šalia Adrijos jūros.

Kiekvienas projekto dalyvių susitikimas sustiprina bendrystę, patobulina anglų kalbos komunikacinius gebėjimus, skatina dalintis patirtimi su kolegomis, įkvepia naujoms idėjoms ir bendriems tikslams.

Šis projektas yra finansuojamas iš Europos Komisijos „Erasmus+“ programos lėšų.

 

Kristina Katauskaitė
užsienio (anglų ir vokiečių) kalbų mokytoja