Rugsėjo 14-18 dienomis „Erasmus+ sporto srities projekto PRESS („Promoting Rural Youth Engagement through Sport and Social Inclusion”) partnerių iš Bulgarijos, Rumunijos, Kipro ir Lenkijos susitikimas vyko Lietuvoje.

Trečiadienį nuo ryto dalyviai Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje diskutavo apie jaunimo fizinį aktyvumą, taip pat apžiūrėjo fizinėms veikloms skirtas erdves, stebėjo fizinio ugdymo pamoką, mokėsi žaisti diskgolfą.

Po pietų visi kartu aplankėme Šilalės baseiną, apžiūrėjome stadioną, prie tvenkinio įrengtas tinklinio, treniruoklių aikšteles, išbandėme dviračių ir pėsčiųjų taką, svečiams papasakojome apie statomą sporto salę. Jaunimo centre bendravome su darbuotojais ir jaunimu, kartu su jais dalyvavome įvairiose veiklose – žaidėme stalo tenisą, patikrinome jaunuolių rankų tvirtumą.

Antrą susitikimo dieną projekto dalyviams parodėme Lietuvos perlą – Kuršių neriją: aplankėme Raganų kalną Juodkrantėje, įkopėme į Parnidžio kopą Nidoje.

Susitikimą mūsų rajone galima apibūdinti projekto koordinatorės komentarais: Likome sužavėti sporto bazėmis ir sporto galimybėmis tiek Laukuvoje, tiek Šilalėje. Lietuva turi puikias sąlygas fizinei veiklai gamtoje.

Su projektu ir visomis veiklomis galima susipažinti projekto interneto puslapyje https://sites.google.com/view/pressproject2022/project-overview?authuser=0

Ši informacija yra tik mano asmeninė nuomonė, todėl Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už straipsnyje pateikiamą informaciją.

 

Stasys Baubkus, direktorius