Rugpjūčio pradžioje Šilalė šventė miesto 489-ąjį gimtadienį. Kad šventė praeitų sklandžiai, pramogų ir užsiėmimų netrūktų nei mažam, nei dideliam, miesto šventės organizatoriams ir rengėjams reikėjo įdėti ne mažai laiko, pastangų ir energijos. Rugpjūčio 19-ąją Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, jo pavaduotoja Lineta Dargienė, Administracijos direktorius Gedeminas Sungaila ir jo pavaduotojas Virginijus Kvederys į posėdžių salę padėkos popietei subūrė pagrindinius šios šventės organizatorius ir rengėjus.

Vadovai džiaugėsi dalyvių gausa, o tai tik patvirtina, jog šventės programa sudomino ne vieną miesto gyventoją ir svečią, jie dėkojo šventės rengėjams už renginio idėjas, įdėtas didžiules pastangas, kad programa praeitų kuo sklandžiau. Nors popietėje dalyvavo tikrai ne visi, kurie prisidėjo prie Šilalės miesto gimtadienio organizavimo, vadovai prašė jiems taip pat perduoti nuoširdžius padėkos žodžius.

Siekiant, kad kitąmet lauksiantis jubiliejinis miesto gimtadienis praeitų dar įspūdingiau, aptarti šiemet vykusios šventės privalumai ir trūkumai. Aptarime dalyvavusi Šilalės kultūros centro direktorė Irmina Kėblienė trumpai pristatė atsiliepimų apie įvykusią miesto šventę anketą. Apklausoje savo nuomonę išreiškė 37 gyventojai. Kaip teigė I. Kėblienė, apie 85 proc. apklausos rezultatų buvo teigiami, gyventojai džiaugėsi, jog buvo daug įdomių, aukšto lygių renginių, veiklos pritaikytos įvairaus amžiaus grupėms. Kai kuriems apklauso dalyviams trūko sportinių veiklų įvairovės, pasigesta didesnės prekybininkų mugės ir kt. Atsižvelgdami į išsakytus pastebėjimus, rengininio organizatoriai ir rengėjai sieks, jog kitąmet vyksianti jubiliejinė miesto šventė praeitų dar sklandžiau ir patenkintų kuo daugiau gyventojų lūkesčių.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame visiems šventės dalyviams ir organizatoriams už indėlį, kuriant šventinę atmosferą, dovanotas puikias akimirkas ir emocijas.

 

Šilalės rajono savivaldybės administracija