Liepos 15 d. Šilalės rajone lankėsi kultūros viceministras Vygantas Gasparavičius. Vizito metu svečias aplankė svarbius mūsų krašto kultūros objektus, drauge su Šilalės rajono savivaldybės vadovais aptarė klausimus dėl šių vietų įveiklinimo ir atnaujinimo.

Kartu su Seimo nariu Jonu Gudausku ir jo patarėja,  Savivaldybės tarybos nare, Rima Norviliene svečias savo vizitą pradėjo nuo apsilankymo Dionizo Poškos Baublių muziejuje ir susitikimo su Bijotų seniūnijos seniūnu Ignu Gužauskiu. Su seniūnu kalbėta apie Bijotų – Mažosios kultūros sostinės renginius, aptarti kiti, tiek su muziejaus veikla, tiek su rengininiais susiję aktualūs klausimai. Vėliau viceministras su Seimo nariu vyko apžiūrėti Stasio Girėno gimtinės muziejaus. Kartu su Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Virginijumi Kvederiu, Lietuvos aviacijos muziejaus vadovu Mindaugu Kavaliausku ir Stasio Girėno gimtinės muziejaus vadove Lina Gudeliūniene diskutuota apie poreikį atnaujinti muziejaus patalpas, edukacijų poreikį, aptarta galimybė įsigyti šalia muziejaus esančius pastatus iš privačių asmenų ir taip išplėsti muziejaus erdvę. Svečiai taip pat apsilankė Šilalės kultūros centre, kur apžiūrėtos pastato vidaus patalpos, pabendrauta su įstaigos darbuotojais.

Vizitas baigtas Šilalės rajono savivaldybėje, kur svečiai susitiko su Savivaldybės meru Algirdu Meiženiu, jo pavaduotoja Lineta Dargiene, Administracijos direktoriumi Gedeminu Sungaila ir jo pavaduotoju Virginijumi Kvederiu. Susitikime taip pat dalyvavo Šilalės kultūros centro direktorė Irmina Kėblienė ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Jovita Voverienė. Susitikimo dalyviai diskutavo apie aplankytų objektų problemas, vizijas, pastatų atnaujinimo galimybes. Pasidžiaugta, jog Šilalės rajono kultūros lygis išties aukštas, čia vyksta daug renginių, kultūrinių užsiėmimų.

Šilalės rajono savivaldybės administracijos
Veiklos administravimo skyrius