Balandžio 27 dieną minima Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Ta proga Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis ir administracijos direktorius Gedeminas Sungaila pasveikino viešosios įstaigos Šilalės rajono ligoninės darbuotojus. Abu vadovai negailėjo pačių šilčiausių žodžių medicinos darbuotojams ir aptarnaujančiam personalui. Jie akcentavo, kad medikai mus pasitinka gimstant, o dažniausiai ir išlydi iš šio pasaulio. Tai pati reikalingiausia profesija, nes ji susijusi su mūsų sveikata, kuri yra brangiausias mūsų turtas. Kolegas sveikino ir jiems dėkojo Šilalės rajono savivaldybės gydytoja Dalė Briedienė. Mero padėkos ir gėlių puokštės įteiktos: Romualdui Titovui, Šilalės rajono ligoninės gydytojui, chirurgui, Dienos chirurgijos skyriaus vedėjui; Editai Grikšienei, Šilalės  rajono ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai, ir Zitai Genienei, Šilalės rajono ligoninės Ūkio dalies sandėlininkei.

Kiekvienas atsidūręs gydymo įstaigoje ne tik iš gydytojų ir slaugytojų, bet ir iš viso aptarnaujančio personalo laukiame šilto bendravimo, švelnumo, dėmesingumo, rūpesčio, atidumo ir paprasčiausio žmoniškumo, kuris sergančiajam suteikia daugiau stiprybės ir sveikatos.

Savo darbuotojus sveikino Šilalės rajono ligoninės direktorius Osvaldas Šarmavičius, direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūnienė. Jie  dėkojo savo kolektyvui už prasmingą darbą, už tai, kad negailėdami savęs nuolat yra pasirengę padėti ir kiekvienam ligoninės skyriui įteikė Šilalės meno mokyklos mokinių tapytus paveikslus, kurie papuoš skyrių patalpas. Renginį vedė slaugos administratorė Veronika Kozlovienė.

Šventinę nuotaiką renginiui suteikė Šilalės meno mokyklos mokytojų Ričardo Banio, Miko Karoso, Tado Zakarausko koncertas.

 

Mero patarėja Asta Gestautienė