Lietuvos kultūros taryba kultūros ir meno organizacijų atstovus kviečia dalyvauti jau antrą kartą vykdomoje regionų kultūros organizacijų apklausoje ir taip prisidėti prie konkrečių regionų kultūrinės aplinkos problemų identifikavimo ir finansavimo programos Tolygios kultūrinės raidos finansavimo prioritetų formavimo. Tam, kad apklausa būtų reprezentatyvi svarbu sulaukti kuo didesnio atsakymų skaičiaus, apklausą gali pildyti ne tik patys projekto vykdytojai, bet ir įstaigų atstovai, kurie patys paraiškų neteikė, bet projektuose dalyvauja kaip partneriai.

Pirmą kartą tokia apklausa buvo vykdoma prieš trejus metus. 2019 m. apklausos rezultatai padėjo regioninėms kultūros taryboms nustatyti Tolygios kultūrinės raidos prioritetus ir įvertinti iššūkius, su kuriais susiduria kultūros ir meno organizacijos regionuose. Šiais metais vykdoma apklausa siekiama įvertinti regionų kultūros organizacijų situaciją ir potencialą, identifikuoti 2019–2021 m. įvykusius pokyčius bei įvertinti, kaip regionų kultūros organizacijas paveikė koronaviruso (Covid-19) pandemija.

Apklausos klausimai apima informaciją apie visą regionų kultūros organizacijų veiklą, todėl apklausoje labiausiai kviečiame dalyvauti kultūros organizacijų vadovus, kultūros ir meno projektų vadovus ir finansininkus. Apklausa yra anoniminė, o jos metu surinkti duomenys bus agreguoti ir naudojami tik tyrimo tikslais.

Apklausos anketą rasite: https://www.ltkt.lt/apklausa-regionu

Rita Obukaitė

l. e. p. Kultūros ir meno skyriaus patarėja

Lietuvos kultūros taryba
Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius
Tel. +370 687 08 307
El. paštas rita.obukaite@ltkt.lt