Lapkričio 18 dieną susirinkę Šilalės rajono savivaldybės vadovai, specialistai, Šilalės kultūros centro vadovai ir Šilalės miesto seniūnijos seniūnė aptarė pasiruošimą artėjantiems renginiams ir Šilalės miesto Kalėdų eglutės papuošimo, įžiebimo klausimus.

Eglutės įžiebimas planuojamas gruodžio 3 dieną Šilalės Dariaus ir Girėno skvere. Renginio metu koncertuos vaikų meno kolektyvai, bus parodytas spektaklis ,,Baisuoklis besmegenis“, laukia kitos linksmybės ir staigmenos.

Šiemet nauja tai, kad kiekvienas, į stilizuotą Kalėdų pašto dėžutę įmetęs laišką, sveikinimą ar piešinį Kalėdų Seneliui, galės pakeisti eglutės lempučių mirksėjimą.  Įdomiausia ir linksmiausia tai, kad bus galima  parašyti ne vieną laišką. Vaikai ar suaugę galės ateiti, kad ir kasdien, ir įmetę laišką  Kalėdų Seneliui džiaugtis besikeičiančiomis eglutės spalvomis ir skambančia kalėdine melodija.

Dar viena naujiena ir staigmena vaikams – nuo gruodžio 4 dienos pradėsiantis kursuoti Kalėdų autobusiukas, kuris stos trijose stotelėse, kur vaikai galės dalyvauti įvairiose šventinėse mokomosiose programose. Autobusiukas važinės šešias dienas (gruodžio 4, 7, 17, 18, 21, 22 dienomis). Išsamesnė  informacija apie šį kalėdinį turą bus paskelbta vėliau.

Gruodžio pirmosiomis dienomis  centrinė J. Basanavičiaus gatvė  pasipuoš  27, o gal ir daugiau  eglučių alėja. Eglutes padabins šventiniu apdaru į miesto seniūnijos kvietimą dalyvauti akcijoje atsiliepusios Šilalės miesto ir rajono įmonės, įstaigos, bendruomenės, organizacijos ir kolektyvai.

Mero patarėja Asta Gestautienė