Spalio 30 dienos  rytą Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis nuoširdžiai sveikino Biržų Lauko kaimo Akmenos gatvės 7 namo gyventojus, tapusius šių metų Šilalės rajone gražiausiai tvarkomos daugiabučio namo aplinkos nominantais.

Smagu matyti taip bendruomeniškai ir draugiškai besitvarkančius daugiabučio gyventojus. Jie nutarė, kad nori gyventi gražioje ir estetiškoje aplinkoje. Aišku, vien gerų norų nepakako – teko visiems prisidėti  ir pinigėliais, juk ir medeliai, ir akmenukai, ir žemė kainuoja. Netgi  samdė, kas palei namą pamūrytų jų sumanytą kraštą, kad laikytųsi akmenukai, nes tarp gyventojų mūrininkų nei vieno. Gėlių nutarė sodinti mažai, o pagrindinė aplinkos puošmena – dekoratyviniai medeliai – lapuočiai, spygliuočiai. Gyventojai jau planuoja, kaip juos apkarpys ir formuos ateityje. Žolę apie daugiabutį pjauna,  kai prireikia, kas tuo metu turi laiko ir noro.

Šio daugiabučio namo gyventojai yra puikus pavyzdys, kad galima prieiti vieningos nuomonės, kaip gražinti savo gyvenamąją aplinką.

Mero patarėja Asta Gestautienė