Savivaldybės meras Algirdas Meiženis spalio 27 apsilankė  pas Vilmą ir Ričardą  Gedvilus Košių II kaime, Bijotų seniūnijoje. Jo tikslas buvo padėkoti ir įteikti Šilalės rajone gražiausiai tvarkomos ūkininkų sodybos nominaciją, kurios Gedvilų sodyba nusipelnė šiais metais.

Meilę gėlėms ir aplinkos gražinimui, anot Vilmos, jai įdiegė jos tėvai – Vanda ir Antanas Grybai. Paklausta, kokios gėlės mieliausios jos širdžiai, sodybos šeimininkė, net negalvodama atsakė, kad rožės, nors tai įnoringa gėlė, bet jai gražiausia.

Ūkininkų sodyba įsikūrusi ant kalno. Nuo vėjų ją saugo gausus būrys medžių, todėl ir gėles sodybos šeimininkė parenka tokias, kurios nebijo pavėsio ir vėjo. Čia sodinama daug vienmečių gėlių, kurių žiedais, pasak Vilmos,  galima džiaugtis nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, o daugiametės žydi tik tam tikrą laiką.

Visuose darbuose Vilmai padeda vyras Ričardas, nors jam ir ūkio darbų per akis, tačiau aplinką padėti tvarkyti niekada neatsisako. Laisvą nuo ūkininkavimo laiką šeimininkai skiria sodybai gražinti taip džiugindami save ir aplinkinius.

Mero patarėja Asta Gestautienė