Šilalės rajono savivaldybė primena, jog visi asmenys sulaukę 16 metų jau gali registruotis skiepui internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos numeriu 1808.

Registruodamiesi gyventojai gali rinktis tiek savivaldybę, kurioje nori skiepytis, tiek vakciną. Internetinė registracijos sistema parodo, kiek ir kokių laisvų vakcinų yra skirtinguose vakcinacijos centruose.

Pilnametystės dar nesulaukę jaunuoliai gali būti skiepijami tik „Comirnaty“ („Pfizer Biontech“) vakcina. Norintiems pasiskiepyti šešiolikos metų ir vyresniems, tėvų sutikimas nereikalingas. „Moderna“, „Vaxzevria“ ir „Johnson & Johnson“ vakcinos gali būti skiriamos žmonėms nuo 18 metų.

Kviečiame kuo aktyviau registruotis vakcinacijai ir taip apsaugoti save bei savo artimuosius nuo pavojingos ligos. Kuo greičiau pasiskiepysite, tuo greičiau gausite Galimybių pasą, pasijausite saugesniais lankant savo artimuosius, išvykdami į kitus miestus, dalyvaudami renginiuose, vėl įsiliedami į aktyvų gyvenimą.

Šios dienos duomenimis Šilalės rajone paskiepytas 7891 gyventojas, iš kurių 3168 gyventojų gavo pirmąjį skiepą, o likę 4723 – abu skiepus.

Šilalės rajono savivaldybės administracija