Gražus sutapimas, kad padėką už kilnumą ir pastangas prisidedant prie COVID-19 pandemijos pasekmių mažinimo jomantiškei Jurgitai Kumžienei meras Algirdas Meiženis ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Osvaldas Šarmavičius įteikė savanorės gimimo dieną.

Meras linkėjo gerų metų, sveikatos, šypsenų ir klestėti ne tik pačiai Jurgitai, bet ir jos vadovaujamai bendruomenei.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas pasveikino su praėjusiomis šventėmis, su gimtadieniu, linkėjo geriausios sėkmės, būti reikalingai žmonėms, savivaldybei, o dovanėlę panaudoti pagal paskirtį.

J. Kumžienė siūti išmoko  dar vaikystėje iš savo mamos Juozapos Budrikienės. Siuvimo įgūdžiai labai praverčia ir bendruomenės veikloje. Jurgita jau šešti metai yra Jomantų kaimo bendruomenės pirmininkė. Įtraukusi nemažai bendruomenės narių į aktyvią veiklą, ji siūdavo drabužius ir aksesuarus bendruomenės parodijų teatrui. Kviestiniai dainininkai paprašydavo nemažų honorarų už savo pasirodymus, o saviškiai saviems pasirodymus rengė nemokamai. „Laukiame, kada vėl galėsime susirinkti repetuoti ir vaidinti.“ – sakė bendruomenės pirmininkė.

Savanorė Jurgita ne tik atsiliepė į savivaldybės kvietimą  siūti veido kaukes rajono gyventojams, bet ir paraginta vyro Ričardo siuvo jas savo bendruomenės ir seniūnijos gyventojams. Pasiūtas nunešdavo į seniūniją, kad socialinė darbuotoja  išdalintų tiems, kuriems jų labiausiai reikia. O, kai paskelbė savo bendruomenės feisbuko paskyroje, žmonės  pasiskambinę ateidavo veido kaukių pasiimti patys. Neliko be kaukių ir neįgalūs senjorai, kuriuos J. Kumžienė lanko, nes dirba socialinio darbuotojo padėjėja.

Maloniai nustebino ir pavyzdingai tvarkoma J. ir R. Kumžų namų aplinka, 2012 m. šeimininkai buvo gavę Gražiausiai tvarkomos sodybos apdovanojimą.

Mero patarėja
Asta Gestautienė