Nuo pirmadienio, kovo 22 d., 45 savivaldybėse, kuriose sergamumas per pastarąsias 14 dienų 100 tūkst. gyventojų nesiekia 200 atvejų, į klases leista sugrįžti pradinių klasių mokiniams. Į šių savivaldybių sąrašą patenka ir Šilalės rajonas, todėl nuo artėjančio pirmadienio pradinukų kontaktinis ugdymas galės vykti visose švietimo įstaigose. Konkrečią pamokų pradžią, mokymosi būdą kiekviena mokykla nustatys individualiai.

Mokantis klasėse bus privaloma laikytis visų operacijų vadovo nustatytų reikalavimų – išlaikyti saugų atstumą, valdyti mokinių srautus, kad jie kuo mažiau maišytųsi, dezinfekuoti ir vėdinti patalpas, vaikams dažnai plautis rankas skystu muilu ir pan. Galima rinktis mišrų būdą, t. y. dalį laiko mokytis kontaktiniu būdu, dalį – nuotoliniu. Jei klasėse būtų fiksuojami susirgimai, klasė grįžtų į nuotolinį ugdymą.

Visi mokiniai ir mokytojai prašomi profilaktiškai testuotis.

Dėl detalesnės informacijos ir autobusų vežimo grafiko mokinių tėveliai turėtų kreiptis į savo švietimo įstaigą arba apsilankyti švietimo įstaigos internetinėje svetainėje.

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius