Karantino sąlygomis Lietuvos mokyklos susiduria su milžiniškais iššūkiais. Mykolo Romerio universitetas pasirengęs šiomis išskirtinėmis sąlygomis padėti įveikti sunkumus drauge pasiūlydamas tikslinę pagalbą būsimiems abiturientams ir kitų klasių mokiniams, jų tėvams, mokytojams ir mokyklų vadovams. Universitetas siūlo:

– nemokamas  matematikos, istorijos, lietuvių k. ir anglų k. pamokas norintiems geriau pasiruošti valstybiniams brandos egzaminams programoje „Žinios išsipildo. Pasiruošk egzaminams!“; pirmosios pamokos prasideda jau kovo 22 d., registruotis galima iki kovo 16 d.;

– nemokamas individualias (dvyliktokams, jų tėvams) arba grupines (klasėms, mokykloms) konsultacijas ruošiantis stojimui į universitetą: apie priėmimo procesą, konkursinio balo skaičiavimą, studijų kryptis ir pan.;

– net penkiolikos virtualių renginių seriją „Ramu dėl karjeros“ kovo 15-19 dienomis;

– nemokamas virtualias MRU ekspertų paskaitas klasėms ir mokykloms itin aktualiomis temomis;

– nemokamas praktines universiteto partnerių paskaitas „Lyderystės akademijoje“;

– nemokamą mokytojų-ekspertų pagalbą projekte „4mm. Pasistiebk“, skirtame praėjusių metų abiturientams, norintiems perlaikyti valstybinius brandos egzaminus ir pagerinti savo rezultatus.

Prašome priede esančia informacija pasidalinti su mokyklomis, kitomis suinteresuotomis šalimis bei savo valdomais komunikacijos kanalais.

Taip pat kviečiame bendradarbiauti jau trečius metus vykdomame projekte „4mm. Pasistiebk“, kuriame suteikiama nemokama galimybė jau laikiusiems valstybinius brandos egzaminus abiturientams lankyti papildomas mokytojų-ekspertų pamokas nedidelėmis grupėmis, pagerinti savo pasirengimo lygį, perlaikyti egzaminus, gauti geresnius rezultatus ir taip užsitikrinti galimybę siekti aukštojo mokslo. Kviečiame ilgalaikiam bendradarbiavimui prisidedant prie projekto sklaidos.

Daugiau informacijos raiste čia.

Mykolo Romerio universiteto informacija