Silvijanai Trijonaitienei „Pagarbos lašo“ nominaciją ir Šilalės rajono vadovų padėką įteikė Savivaldybės meras Algirdas Meiženis ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Osvaldas Šarmavičius. Nominacijai ją rekomendavo Šilalės rajono policijos komisariatas.

Silvijana – Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Obelyno kaimo filialo bibliotekininkė, Obelyno bendruomenės centro pirmininkė.

Antrus metus iš eilės Obelyno bendruomenės centras dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos rengiamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“.

Dalyvaudami pirmą kartą, obelyniškiai 2019–2020 metais įgyvendino visas projekte numatytas veikas saugiam eismui bendruomenėje skatinti ir savo grupėje laimėjo trečią vietą. Daugiausia balų jie gavo už kūrybiškumą – visi obelyniškių renginukai saugaus eismo tema buvo linksmi, žaismingi, patrauklūs.

Paskatinti sėkmės, debiutantai stojo į naują konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2020–2021“. Palinkėkime jiems naujų prizų.

Karantino metu vieši renginiai draudžiami, o bendruomenė turi gyvuoti, žmonės – bendrauti. Pernai pavasarį dar prieš pat karantiną bendruomenė spėjo atšvęsti pirmąjį savo gimtadienį, rugpjūčio pabaigoje – vasaros palydas. O dabar, kada karantinas?

– Yra internetas, – sako Silvijana. – Turim subūrę savo bendruomenės uždarą feisbuko grupę, dalijamės ten naujienomis, sveikiname vieni kitus, rengiame paskaitas. Nors karantinas, neliko pamiršti Sausio 13-sios dalyviai, jiems dėkojome internetu ir telefonais, bendruomenės nariai namuose siuvo neužmirštuoles, jomis puošė nepriklausomybės paminklą.

Iš interneto bendruomenė sužinojo ir apie savo pirmininkės „Pagarbos lašo“ nominaciją, tą patį vakarą suskubo sveikinti ją. Silvijana turi idėjų – bendruomenė išgyvens bet kokius karantinus!

Apie kiekvieną iš nominantų rengiamas atskiras pranešimas, kuris bus skelbiamas www.silale.lt

Petras Dargis,
Savivaldybės mero patarėjas