Šilalės rajono savivaldybė

Šilalės rajono savivaldybės administracija J. Basanavičiaus g. 2 LT-75138 Šilalė Tel.: +370 449 76114 Faks.: +370 449 76 118 El. paštas info@silale.lt

Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Kodas 188773720

Meras

JONAS GUDAUSKAS
Renginių kalendorius
Lapkritis
    2017     
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Renginiai
VII Žemaitijos regiono etnokultūrinė vakaronė
2017-11-24 18:00
Trukmė: 3 val.
Adresas:  Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras, Jono Basanavičiaus g. 12, Šilalė
Žemaitijos regiono liaudiškos muzikos kapelų šventė „Kaip sako mūsų senoliai“
2017-11-25 12:00
Trukmė: 2 val.
Adresas:  Šiauduvos laisvalaikio salėje, Laukuvos sen.,Šilalės r. savivaldybė
Tautinio kostiumo metų uždarymo renginys
2017-12-01 18:30
Trukmė: 1 val. 30 min.
Adresas:  Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras, Jono Basanavičiaus g. 12, Šilalė

Naujienos

Š. m. gruodžio 1 d. 15 val. kviečiame Šilalės rajono mokytojus į antrą kartą organizuojamą pedagogų futbolo 3x3 turnyrą, vyksiantį Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos sporto salėje. Turnyro tikslas – populiarinti futbolą, skatinti aktyvų pedagogų laisvalaikio praleidimą, suburti sportuojančių mokytojų bendruomenę. Sporto renginio iniciatoriai – Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir profesionali futbolininkė Ugnė Šmitaitė.

Plačiau >
 

Lapkričio 16 d. savivaldybės posėdžių salėje vyko  Šilalės rajono Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius, Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas, Raimundas Vaitiekus, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, rajono seniūnai, įmonių ir rangovų atstovai. Posėdžio metu buvo aptartas rajono pasiruošimas artėjančiam šildymo sezonui bei galimoms ekstremalioms situacijoms, kalbėta apie tarpinstitucinį bendradarbiavimą gyvūnų gelbėjimo srityje ir Kaltinėnų seniūnijos ribose rastą neaiškią cheminę medžiagą.

Plačiau >
 

Nuo 2016 m. gegužės 20 d. interneto adresu www.nerukysiu.lt pasiekiama svetainė, kuri motyvuoja nerūkyti, o rūkančius asmenis atsisakyti šio žalingo įpročio. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, siekdamas pritraukti didesnį lankytojų skaičių, šiemet atnaujino interneto svetainės dizainą ir turinį. Atnaujintos interaktyvios priemonės, žemėlapis, kur kreiptis pagalbos metant rūkyti, sukurta nauja rubrika apie elektronines cigaretes ir rubrika „Klausk specialisto“, kurioje galima užduoti klausimus specialistams.

Plačiau >

Šilalės rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje lapkričio 13-17 dienomis svečiuojasi ugniagesiai gelbėtojai iš Grudeko miestelio (Lenkija) ir Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos. Įgyvendinant Lietuvos-Lenkijos projekto „Bendras Lietuvos-Lenkijos viešųjų priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo paslaugų gerinimas“ veiklas, ugniagesiams iš Šilalės, Raseinių ir  Grudeko yra vykdomi mokymai.

Plačiau >
 

Asociacija „Laukuviečiai“ vienija nedidelį mūsų, apie 30 narių, būrelį. Artėjant gražioms šventėms,  norint praskaidrinti gyventojų kasdienybę ir smagiau gyventi, reikia talentingų atlikėjų, nuotaikingų renginių. Norėdami juos prisikviesti, nutarėme įsigyti profesionalams labai reikalingą instrumentą – pianiną. Šią svajonę įgyvendinti asociacija patikėjo pirmininko pavaduotojai  Redai Knystautienei. Paraišką Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos, pagal priemonę „Parama kaimo bendruomenėms 2017 m.“ parašė, administravo ir buvo atsakinga pirmininko pavaduotoja. 2017 m. birželio 15 d. buvo pasirašyta sutartis. Be Savivaldybės administracijos prisidėjimo piniginėmis lėšomis svajonę įgyvendinti būtų buvę labai sunku. Kreiptis į Savivaldybės administracijos direktorių Raimundą Vaitiekų buvo patikėta man, pirmininkei Laimutei Rupšytei.

Plačiau >

Lapkričio 15 d. Šilalės rajono savivaldybėje meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus ir direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė susitiko su Finansų ir Švietimo, kultūros ir sporto skyrių vedėjais, Šilalės rajono biudžetinių švietimo įstaigų vadovais ir buhalteriais. Susitikimo metu aptarti klausimai dėl 2017 m. biudžeto ir mokinių krepšelio panaudojimo.

Plačiau >
 

Šiandien, lapkričio 16 d., į susitikimą su Šilalės rajono savivaldybės vadovais ir Investicijų ir statybų skyriaus vedėju atvyko Lenkijos Respublikos Palenkės vaivadijos Seinų apskrities Krasnapolio valsčiaus meras Karolis Šraibertas (Karol Szrajbert) ir kiti šio krašto atstovai.

Plačiau >
 

Šilalės rajono savivaldybė organizuoja Šilalės rajono mokyklų mokinių vaizdo klipų konkursą „Mūsų kova prieš korupciją“. Konkursu siekiama skatinti mokinių nepakantumą korupcijos apraiškoms, atkreipti jaunimo dėmesį ir paraginti aktyviai kovoti su šiuo reiškiniu, reikšti savo pilietinę poziciją, skatinti aktyviau domėtis antikorupcijos temomis, analizuoti korupcijos reiškinį, aktyviai dalyvauti antikorupcinio švietimo veikloje.

Plačiau >

Maloniai kviečiame Šilalės rajono verslininkus (UAB, AB, individualios įmonės, kiti verslo subjektai, pagal pažymą ar verslo liudijimą vykdantys individualią veiklą) 2017 m. gruodžio 1 d. 18 val. į Šilalės rajono savivaldybės ir Šilalės verslininkų sąjungos organizuojamą konferenciją „Šilalės verslas 2017“ kaimo turizmo sodyboje „Mėlynoji banga“ (Beržulaukio g. 3, Bagdonai, Šilalės r.).

Plačiau >

Jau antrus metus maloniai kviečiame Jus padovanoti naujų arba jau perskaitytų knygų lietuvių bendruomenėms Sovetske (Kaliningrado sritis). Tai puiki dovana mūsų tautiečiams, padėsianti išsaugoti lietuvių kalbą ir puoselėti tautiškumą.

Plačiau >
 
Skelbimai