Šilalės rajono savivaldybė

Šilalės rajono savivaldybės administracija J. Basanavičiaus g. 2 LT-75138 Šilalė Tel.: +370 449 76114 Faks.: +370 449 76 118 El. paštas info@silale.lt

Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Kodas 188773720


Meras

JONAS GUDAUSKAS
Renginių kalendorius
Rugsėjis
    2017     
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Renginiai
Nacionalinio Kauno dramos teatro gastrolės
2017-09-27 18:00
Trukmė: 1 val.
Adresas:  Šilalės kultūros centras, J. Basanavičiaus g. 12
Ištiesk gerumo ranką beglobiams gyvūnams
2017-09-30 10:00
Trukmė: 3 val.
Adresas:  Prie Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, Basanavičiaus g. 15, Šilalė
Tradicinė derliaus šventė Šilalėje
2017-09-30 10:00
Trukmė: 5 val.
Adresas:  Jono Basanavičiaus g., Šilalė

Naujienos

 

Šilalės rajono socialinių paslaugų namuose vykdant projektą „Kompleksinės pagalbos vaikui ir šeimai dienos centras“, kurį finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, organizuojamos įvairios popietės, diskusijos.

Vaikai labai domisi robotukais, ta proga įstaigoje svečiavosi Laukuvos robotikos būrelio vadovė Danutė Norbutienė su būrelio nariais: Ema, Gabija bei Luku. Vaikai turėjo galimybę iš arčiau pamatyti bei pažaisti įvairius žaidimus su robotukais.

Plačiau >

Rugsėjo 15-17 dienomis Lietuvoje jau 24-ąjį kartą vyko Europos paveldo dienos. Per jas buvo siekiama pažinti Lietuvos istorinio kultūrinio kraštovaizdžio įvairovę, suprasti mūsų gyvenamų vietovių unikalumą ir vertę. Išskirtiniai kultūrinio kraštovaizdžio objektai - piliakalniai. Kaip daugelio miestų ir miestelių užuomazgos, jie ir šiandien dominuoja kultūrinio (tiek miesto, tiek kaimo) kraštovaizdžio kompozicijoje. Todėl šiais, piliakalnių metais, Europos paveldo dienų renginiams skirtas nemažas dėmesys piliakalnių pažinimui.

Plačiau >
 

 

 

Rugsėjo 7-12 dienomis Šilalės rajono savivaldybės delegacija (mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, UAB „Gedmina“ direktorius Donatas Grigalis, kultūros paveldo apsaugos vyr. specialistė Jurgita Viršilienė, vairuotojas Albinas Vosys)  lankėsi Ukrainoje Borščiovo mieste,  kur  atstovavo Šilalės rajono savivaldybę Ukrainos folkloriniame menų festivalyje.

Plačiau >
 

Esi žingeidus? Esi motyvuotas sužinoti daugiau, negu numato mokyklos programa? Nori tobulėti kartu su savo bendraamžiais iš visos Lietuvos? Nori mokytis pas Lietuvos universitetų dėstytojus ir geriausius mokytojus, pas NMA absolventus, dabar studijuojančius ar jau baigusius universitetus Lietuvoje ar užsienyje? Nori bendrauti su šviesiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis?

Plačiau >
 

Jau trečią kartą šilališkiai dalyvavo etninėje akcijoje „Visa Lietuva šoka“. Akcijos tikslas – per tradicinius šokius vienyti bendruomenes, stiprinti lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą. Renginio vedėja Ilona Raudonienė, su visais dalyviais pasisveikinusi, nenusiminė, kad dėl blogo oro renginį teko perkelti į Šilalės kultūros centro fojė ir nuoširdžiai pasidžiaugė gražia akcija, kuri vyksta jau trečius metus ir pritraukia vis daugiau žmonių, norinčių išmokti šokti folklorinius šokius.

Smagiai užgrojus jungtinei Šilalės kapelai pirmąjį šokį, sujudo visi susirinkę, dauguma pasipuošę tautiniais kostiumais, nes 2017 m. paskelbti Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metais. Šoko ne tik jaunimas ir vyresnieji, bet ir patys mažiausi Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ auklėtiniai su savo vadovėmis.

Plačiau >
 

Subalansuota plėtra grįsto vieningo Vakarų Lietuvos regiono idėjai pritarė ir Šiaulių regiono savivaldybių vadovai. Pirmadienį Šiauliuose susitikę Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės ir Telšių regionų savivaldybių vadovai ir plėtros tarybų pirmininkai pasirašė rezoliuciją, kuria susitarė suremti pečius dalyvaujant regioninės politikos formavime bei ieškant galimybių ir sprendimų patiems spręsti savo regionų ateitį.

„Aiškus keturių regionų savivaldų vadovų ketinimų deklaravimas ir išsakymas taps atspirties tašku ir derybine pozicija diskutuoti dėl regionines politikos pertvarkos nuostatų. O kartu tai ir puiki galimybė, kuria privalome pasinaudoti, siekdami tapti savo regionų ateities architektais, o ne tik kitų valios vykdytojais ir pasyviais stebėtojais“, – po dokumento pasirašymo sakė Klaipėdos regiono plėtros tarybos pirmininkas, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Plačiau >
 

2017 m. kovo 24 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė NACIONALINIO ATSAKINGO VERSLO APDOVANOJIMO (TOLIAU – NAVA) KONKURSĄ, kurio metu nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2016 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

 NAVA konkurse gali dalyvauti ir būti apdovanotos įmonės NAVA nominacijose:

      „Metų darbovietė 2016“

      „Metų bendruomeniškiausia įmonė 2016“

                                                    „Metų aplinkosaugos įmonė 2016“

Plačiau >
Skelbimai

2017 m. spalio 5 d. 15 val.
 Šilalės rajono savivaldybės salėje, J. Basanavičiaus g. 2-319

Paskutiniu metu daugiabučių namų renovacija visuomenei kelia daug klausimų: kokia viso to nauda? ar būtina imti paskolą? kas mokės paskolą pardavus butą? mes norime renovuoti, o kaimynas nesutinka? kodėl po renovacijos mokame daugiau? ar savarankiškai įstiklintus balkonus reikės išgriauti? kodėl būtina šiltinti vidinę balkono sieną... ir daug kitų...

Plačiau >