Šilalės rajono savivaldybė

Šilalės rajono savivaldybė
J. Basanavičiaus g. 2,
LT-75136 Šilalė
Tel.: +370 449 76114
Faks.: +370 449 76 118
El. paštas info@silale.lt

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas 188773720

  Vertikalus meniu
 • Struktūra ir kontaktai
 • Taryba
  Meras
  Savivaldybės kontrolierius
  Administracijos struktūra
  Darbuotojų kontaktinė informacija
  Gyventojų priėmimas
  Vadovų darbotvarkės
  Savivaldybės įstaigos
  Biudžetinės švietimo įstaigos
  Seniūnijos
  Skyriai
  Savivaldybės kontroliuojamos bendrovė
 • Teisinė informacija
 • Teisės aktai
  Teisės aktų projektai
  Tyrimai ir analizės
  Teisės aktų pažeidimai
  Seimo kontrolierių pažymos
  Valstybės kontrolierių sprendimai
  Teismo sprendimai
  Tarnybiniai nusižengimai
  Etikos komisijos sprendimai
  Teisinio reguliavimo stebėsena
  Mero potvarkiai
  Administracijos įsakymai
  Tarybos sprendimų projektai
  Tarybos sprendimai
  Teisės aktų projektų paieška
  Posėdžiai
 • Veiklos sritys
 • Korupcijos prevencija
 • Administracinė informacija
 • Administracija
  Nuostatai
  Planavimo dokumentai
  Darbo užmokestis
  Paskatinimai ir apdovanojimai
  Viešieji pirkimai
  Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
  Finansinių ataskaitų rinkiniai
  Ūkio subjektų priežiūra
  Tarnybiniai lengvieji automobiliai
  Biudžeto planavimo dokumentai
  Finansiniai įsipareigojimai
  Vadovų darbotvarkės
  Administracinės naštos mažinimas
  Korupcijos prevencija
  Skyriai
  Seniūnijos
  Savivaldybės įstaigos
  Savivaldybės kontroliuojamos bendrovės
 • Paslaugos
 • Investicijos
 • Strateginis plėtros planas
  Įgyvendinti projektai
  ES parama
 • Teritorijų planavimas
 • Informaciniai pranešimai
  Bendrieji planai
  Šilalės miesto bendrasis planas
  Šilalės rajono bendrasis planas
  Specialieji planai
  2014 metai
  2013 metai
  2012 metai
  2011 metai
  2010 metai
  2009 metai
  2008 metai
  2007 metai
  2006 metai
  Detalieji planai
  2014 metai
  2013 metai
  2012 metai
  2011 metai
  2010 metai
  2009 metai
  2008 metai
  2007 metai
  2006 metai
  Sprendiniai
 • Nuorodos
 • Naujienos

  Jau ketvirtus metus akcija Darom organizuoja forumą vyriausybėje. Šiais metais, tuo pačiu metu, pirmą kartą vyks ir moksleivių Darom forumas. Kviečiame registruotis ir dalyvauti didžiausiame  moksleivių renginyje vyriausybėje. 

  Kada: 2018 metų kovo 8 d. (ketvirtadienis)

  Pagrindinė dalis nuo 10:00 iki 14:00

  Kur: LR Vyriausybėje, Gedimino pr.11, Vilnius

  Plačiau >
   

  Vasario 21 d. Šilalės rajono savivaldybės salėje įvyko Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narių ir įstaigų, atsakingų už saugomas teritorijas, atliekų, miškų tvarkymą, melioraciją, Savivaldybės vadovų ir specialistų susitikimas. Jame dalyvavo Komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika ir Komiteto nariai Kęstutis Bacvinka, Petras Nevulis, Virginija Vingrienė, Savivaldybės meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, minėtų sričių specialistai ir įstaigų vadovai, žiniasklaidos atstovai.

  Plačiau >
   

  Šių metų vasario 21 d.  į Šilalės rajono savivaldybę atvyko Rusijos federacijos Kaliningrado srities Sovetsko miesto rajono administracijos delegacija, vadovaujama  Administracijos vadovas Nikolajaus Voiščevo, kartu atvyko Kultūros, jaunimo politikos ir turizmo departamento vadovas Olegas Vašurinas, Miesto ūkio ir reformos departamento vadovė Irina Čiornaja ir projektų koordinatorius Pavelas Elizarovas. Svečius priėmė  Šilalės rajono savivaldybės vadovai meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė ir Investicijų ir statybos skyriaus vedėjas Faustas Sragauskas. 

  Plačiau >
   

  Vasario 20 dieną įvyko 42 –asis Šilalės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 20 tarybos narių. Albinas Ežerskis, Kristina Dambrauskienė, Stasys Navardauskas, Rolandas Toleikis ir Teresė Ūksienė į posėdį neatvyko dėl pateisinamų priežasčių.

  Posėdyje svarstyta 17 sprendimų projektų, vienas sprendimo projektas „Dėl sutikimo reorganizuoti Šilalės r. Žadeikių pagrindinę mokyklą, prijungiant ją prie Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos“ išbrauktas  iš darbotvarkės, išklausyta viena informacija apie Šilalės rajono savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos vykdymą.

  Plačiau >
   

  Š. m. sausio mėn. 25 d. rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintas Budinčio globotojo vykdomos veiklos organizavimo Šilalės rajono savivaldybėje tvarkos aprašas. Aprašu siekiama užtikrinti likusio be tėvų globos vaiko teisių ir interesų įgyvendinimą ir apsaugą, suteikiant vaikui tokias artimiausias šeimos gyvenimui sąlygas, kokių jam reikia ir tokią šeimos aplinką, kokios reikia jo gerovei. Tikimasi ir siekiama, kad kuo mažiau vaikų patektų į vaikų globos namus.

  Budinčio globotojo vykdomos veiklos organizavimo Šilalės rajono savivaldybėje tvarkos aprašas

  Danguolė Račkauskienė, Socialinės apsaugos skyriaus vedėja

  Plačiau >
   

  Atkurtos Lietuvos 100-metis (vasario 15 d.) Upynoje pasitiktas penkių mažųjų muzikinių festivalių ir parodų ciklo „Mano žemė – Lietuva“ III-uoju festivaliu ir paroda „Laisvės kelias“. Festivalio dalyviai – mėgėjų meno kolektyvai arba pavieniai, savarankiškai pasiruošę, meno mėgėjai.  Festivalį vienijo tautiškumo, lietuviškumo ir patriotiškumo temos.

  Muzikinėje dalyje dalyvavo apie 70 meno mėgėjų iš Raseinių, Tauragės ir Šilalės rajonų. Scenoje pasirodė 18 kolektyvų.

  Plačiau >
   

  Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, šilališkiai ir miesto svečiai dalyvavo šiai dienai skirtuose tradicija tapusiuose renginiuose. Jau vienuoliktąjį kartą minėjimo metu įteiktos „Auksinės gilės“ Šilalės kraštui nusipelniusiems žmonėms.

  Lietuvos šimtmečio šventė prasidėjo nuo bėgimo „Vėliavos kelias“, skirto vasario 16-ajai paminėti, kurio dalyviai bėgo 3,6 km distanciją. Tuo pat metu Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo aukojamos mišios, klebonas kan. dr. Algis Genutis susirinkusiuosius kvietė melstis už Lietuvą ir jos žmones, mišių pabaigoje visi vieningai sugiedojo Tautišką giesmę.

  Plačiau >
   

  Lietuvos Respublikos ūkio ministerija skelbia 2018 metų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinę atranką ir kviečia teikti paraiškas, kuriose būtų pristatytos bent dvejus metus įgyvendintos ar įgyvendinamos verslumą skatinančios iniciatyvos.

  Informuojame, kad šiemet jau dvyliktą kartą Europos Komisija vykdo atranką Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimams, kuriais įvertinamos viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvos, skatinančios verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką ir galinčios įkvėpti būsimus verslininkus.

  Plačiau >
   

  © Silale.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti www.silalei.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
  Sprendimas: Idamas. Panaudota: SmartWeb