Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Į pradžią
ŠILALĖS RAJONO
SAVIVALDYBĖ


Šilalės rajono savivaldybės administracija
J. Basanavičiaus g. 2,
LT-75138 Šilalė
Tel.: +370 449 76114
Faks.: +370 449 76 118
El. paštas info@silale.lt


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas 188773720
 

 

 

 
 
 
Naujienos
Azartiškieji šilališkiai viktorinoje „Lietuvos patriotai“
2017-03-02

 

2017 m. vasario 26 d. šauni šilališkių komanda ir gausus būrys juos palaikančių sirgalių dalyvavo naujos LRT televizijos laidos „Lietuvos patriotai“ antrojo etapo filmavime. Po smagios ir įdomios kovos bei šaunaus visos komandos pasirodymo šilališkiai džiaugėsi pergale ir pateko į kitą laidos etapą. Sėkmingai pirmajame etape šilališkiai rungėsi su Pasvalio ir Prienų komandomis, o šį kartą  –  su Šakių ir Vilkaviškio miestų.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Šilalės komandoje žaidė Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Irmina Kėblienė, vidaus ligų gydytojas Juozas Mačiukaitis, istorikas, Etninės kultūros globos tarybos pirmininkas, Šilalės kraštiečių draugijos pirmininkas Virginijus Jocys, profesorius, habilituotas medicinos daktaras, Vilniaus universitetinės ligoninės Santariškių klinikos kardiologas, Šilalės garbės pilietis Pranas Šerpytis.

Šis projektas skirtas artėjančiam Lietuvos valstybės šimtmečiui. Projekto sumanytojai – Edmundas Jakilaitis ir režisierius Andrius Lygnugaris. Tai azartiška televizijos viktorina, kurioje dalyvauja net 27 mažesnieji Lietuvos miestai ir miesteliai, tarp jų ir Šilalė. Kiekvienoje laidoje susitinka trys komandos iš skirtingų vietovių. Kiekvienam miestui atstovauja penki komandos nariai. Tik vienas laimėtojas bus pripažintas patriotiškiausiu Lietuvos miestu. 

Ne mažiau svarbus vaidmuo laidoje patikėtas ir trims žiūrovų mylimiems aktoriams – Beatai Tiškevič, Giedriui Savickui bei Mariui Repšiui. Visi trys aktoriai tapo viktorinoje besivaržančių miestelių kapitonais – „viršaičiais“. Jie pristato miestelius, palaiko komandos dvasią.

Komandos kartu su joms vadovaujančiais „viršaičiais“ atlieka įvairiausias užduotis ir kovoja dėl vietos finaliniuose etapuose, „viršaičiai“ stengiasi padėti, palaikyti.  Šįkart Šilalės komandai buvo paskirtas  charizmatiškasis aktorius Giedrius Savickas.

Viktorinos dalyviai atsakinėjo į klausimus, susijusius su istorija, varžėsi Lietuvos geografijos, politikos, kultūros istorijos, etnokultūros ir kitomis temomis. Kiekviena dalyvaujanti komanda turėjo galimybę išbandyti save įvairiose smagiose užduotyse – per minutę laiko sudėlioti įvairius įvykius pagal eiliškumą, atspėti melodiją ir kartu su visa sale sudainuoti dainos priedainį; judesiais apibūdinti įvairius žodžius ir kt. Projekto rungtyse reikėjo ne tik parodyti sukauptas žinias, bet ir pademonstruoti savo sportinį vikrumą ir, be abejo, komandos sutelktumą.

Viso žaidimo metu kova tarp komandų buvo itin karšta. Šį kartą į trečiąjį viktorinos turą galėjo patekti tik viena komanda iš trijų. Žaidime, įveikdama įvairias užduotis, Šilalės rajono savivaldybės komanda atkakliai kovojo už kiekvieną tašką, šį kartą taip pat šauniai pasirodė ir pateko į finalą – nurungė Šakių ir Vilkaviškio komandas.

Dėkojame atkakliai kovojusiems ir Šilalės rajonui atstovavusiems komandos nariams bei visiems sirgaliams, karštai palaikiusiems mūsų komandą ir lydėjusiems į laidos filmavimą LRT studijoje.

Antrojo etapo transliaciją žiūrovai pamatys 2017 metų balandžio mėnesį.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus
vedėjo pavaduotoja Jovita Voverienė

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas


Naujienų prenumerata


Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Balandis
    2017     


Renginiai
Tautinio kostiumo šventė-konkursas „Išausta tapatybė“
2017-05-06 12:00
Trukmė: 3 val.
Adresas:  Bijotuose, prie D. Poškos muziejaus
Koncertas „Įkvėpti ateities“
2017-05-19 19:00
Trukmė: 3 val.
Adresas:  Ant Kaltinėnų piliakalnio (Pilių kalno)
Jaunųjų šaulių žygis „Tėvynės labui!“
2017-05-20 09:30
Trukmė: 0
Adresas:  Eitvydaičių g. 9, Laukuva – Paršežerio stovyklavietė

 

 
 
© Silale.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti www.silale.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Sprendimas: Idamas. Panaudota: SmartWeb