Šilalės rajono savivaldybė

Šilalės rajono savivaldybės administracija J. Basanavičiaus g. 2 LT-75138 Šilalė Tel.: +370 449 76114 Faks.: +370 449 76 118 El. paštas info@silale.lt

Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Kodas 188773720

Meras

JONAS GUDAUSKAS
Renginių kalendorius
Gruodis
    2017     
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Renginiai

Naujienos

Maltos ordino pagalbos tarnyba kviečia šilališkius į paramos akcijos „Maltiečių sriuba 2017“ renginį, kuris Šilalėje vyks gruodžio 8 d. 14.00 val. prie Kultūros centro.

Akcijos tikslas – atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į vienišų, senų, sunkiai sergančių žmonių padėtį ir visuomenės pagalbos jiems reikalingumą.

Plačiau >
 

 

 

 

Gruodžio 5 dieną, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje atidarytos dvi parodos. Viena iš jų – kaltinėniškių mamos ir dukters Ritos ir Urtės Urbonaičių rankdarbių paroda.

Rita nuo vaikystės mėgo rankdarbius ypač nėrimą vašeliu, mezgimą virbalais. Dar besimokydama mokykloje autorė nusimezgė mokyklinę uniformą, nes nenorėjo rengtis tokiais pačiais rūbais, kaip ir visi. Nėrimas autorei tai atgaiva sielai ir didžiulis džiaugsmas. Parodoje eksponuojami įvairios tematikos rankdarbiai.

Plačiau >

Kredito unija „Germanto lobis“ tęsdama savo tradicijas, rengiant  švietėjiškus renginius verslui, kartu su Šiaulių pramonės ir amatų rūmais 2017 gruodžio 12 d.  13 val.  organizuoja verslo renginį AUGINKIME SAVO VERSLĄ DRAUGE.  VERSLO PLĖTROS GALIMYBES ir kviečia visus norinčius dalyvauti.

Plačiau >

Vakar, gruodžio 5 d., Šilalės rajono savivaldybėje lankėsi Mamonovo savivaldybės ir Kaliningrado aukštosios mokyklos – Baltijos federalinio Imanuelio Kanto universiteto atstovai, kurie susitiko su meru Jonu Gudausku, Administracijos direktoriumi Raimundu Vaitiekumi, direktoriaus pavaduotoja Vera Maciene ir Investicijų ir statybų skyriaus vedėju Faustu Sragausku.

Plačiau >
 

Šilalės rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais Šilalės rajono socialinių paslaugų namais, kurie atlieka Bendruomeninių šeimos namų funkciją,  ir  koordinaciniu centru „Gilė“, vykdo projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Šilalės rajono savivaldybėje“.

Plačiau >
 

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, vykdydamas  Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamą projektą „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“, parengė vaizdinę medžiagą psichologinės ir socialinės reabilitacijos paslaugų viešinimui. Šio vaizdo klipo tikslas – didinti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo problemų, priklausomybės ligas turinčių asmenų, jų artimųjų ar kitų suinteresuotų asmenų informuotumą apie reabilitacijos metu teikiamas paslaugas bei pagalbą, esant poreikiui, skatinti juos kreiptis pagalbos į licencijuotas reabilitacijos bendruomenes.

Vaizdinę medžiagą rasite paspaudę čia

Plačiau >

Siekiant populiarinti tautinį kostiumą ir įprasminti jį valstybinėse šventėse, Lietuvoje 2017-ieji metai paskelbti Tautinio kostiumo metais. Ištisus metus daug gražių renginių buvo skirta Tautinio kostiumo metams paminėti. O gruodžio 1 d. Šilalės kultūros centras visus  pakvietė į Tautinio kostiumo metų uždarymo renginį.

Kuo mums ypatingas šis renginys? Jame buvo galima ne tik pasiklausyti Šilalės rajono mėgėjų meno kolektyvų atliekamų kūrinių, bet ir pasigrožėti pietų žemaičių tautinio kostiumo spalvingumu.

Plačiau >
 

Informuojame, kad Šilalės rajono savivaldybės administracija parengė 2018-2020 metų korupcijos prevencijos programos ir jos įgyvendinimo priemonių plano projektą, kurį pateikiame visuomenės svarstymui.

Plačiau >

Praėjusią savaitę, nuo lapkričio 27 d. iki gruodžio 1 d., Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė vyko į susitikimus su rajono seniūnijų darbuotojais, bendruomenių pirmininkais, seniūnaičiais, biudžetinių įstaigų vadovais.

Plačiau >
 

Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, 14 val. Lietuvos laisvės gynėjų galerijoje (Seimo I rūmai) vyks parodos, skirtos tremtinės, gydytojos, rašytojos Dalios Grinkevičiūtės 90-osioms gimimo metinėms paminėti, pristatymas.

Plačiau >
Skelbimai